Однажды под Полтавой. Швед под Полтавой. 83 серия

В село под Полтавой приехал турист из Швеции. Он ищет своего родственника, чтобы вписать его в завещание. Юрчик на несколько дней забрал шведа пожить у себя. Но уже с первого дня заметил, что между Яринкой и заграничным гостем-то происходит. Кажется, швед положил глаз на жену Юрчика.

Однажды под Полтавой. Швед под Полтавой. 83 серия Смотреть онлайн
Комментарии
Катя Ивченко
Ураааа!НАКОНЕЦ ТО!НОВАЯ СЕРИЯЯЯЯ
ツВлад
Як завжди класс!
Alex Game
Я первый лайк влепил!!!!
Дід Петро
ПРИВІТ ДРУЗІ НЕПОВІРЕТЕ Я УНУК ДІДА ПЕТРА ВІРТЕ НЕ ВІРТЕ А ЛЕ ЦЕ Я ТАК ТАК НА МОЙЕМО КАНАЛЕ Є ЯК ВИ ЦЕ НАЗИВАЄТЕ БЕКСТЕЙДЖ СО СЬЕМОК МАСТЕР ШЕФ ДЕТИ РЕБЯТ ЗАЦЕНИТЕ
Super Royal
І ще дуже цікава новина про Готель Галіцію та про новий сезон який виходить у ........
Квітні. Хто любить цей серіал і хто вдячний за новину напишіть в коментах.
Almira grigorets
Кто смотрел только что по тв лайк!!!
Сергей Шляхта
Судячи з того,як Юрчик любить Кльопу,вона помре своею смертю!
Наталя Селецька
ура нова серія!!!!!
Cat 987
Як завжди дуже класна серія)))
Богдан Гембара
Тільки шо на телевізиру дивився лайк хто тоже
Вад UA
Мда..."сценаристи" явно історію в очі небачили!... нічого що на боці Шведів воювала Україна на чолі з Гетьманом Мазепою?
і після тієї битви з допомогою зрадника Скоропатського (який після зради України став "Гетьманом") Україна повністю втратила свою державність...
освіта людей на рівні паркету.
Жизнь Прекрасна
Кому взаимку
Оксана cat
Клас я сьогодні цу серію якрас пропустила супер я її подивилась 😍
Mykhailo Kormylo
Просто жерсть, наскільки зневажлива для українського народу серія. Сміятися над битвою, в якій разом зі шведами було розбите українське козацьке військо на чолі з гетьманом Мазепою та після якого Українська Гетьманська держава остаточно втратила державність і стала васалом Московської імперії?! Хоча з іншого боку не дивно, адже Квартал 95 і компанія - це ж дурні малороси. У них ще досі Росія - матушка, а Мазепа - зрадник. Для України Полтавська битва трагедією закінчилася, а вони регочуть над цією подією і тішаться, що Московська імперія розбила шведсько-українське військо. До речі, в одній з попередніх серій Зеленський за кадром розповідає про Полтаву і каже, що саме там відбулася "героїчна" (питання: героїчна для кого? для росіян хіба! бо для українців точно трагічна) Полтавська битва. Ганьба продюсерам і авторам сценарію за такий плювок в лице українців!
sergey pogorelys
я угараю
ДІАНА МАРІЯ
я оставила 1 комент
Oksana vlog
2
Daria and Nastia Ro
Бедный швед
OLA MOH
хто які сьогодні мав оцінки?
Артур Р
Постовте нову застовку