Караоке на майдані. Выпуск 988 от 31.12.2017

Комментарии
VITJA ROGKO
ігора на мило за 302 фішки івсю його капелу
Диана Р
Позорище кондратюку
DENLINE 1
Дмитрий достойный победитель !Круто спел!!!
Татьяна Афанасьева
Хороший мальчик, поет хорошо, рада за него!
Диана Р
Телевізійні аферисти. Шахраї вся їхня команда.
Влас Пастухов
Дуже сильні учасники. Віталінка була чудовою, Дарья також має гарний голос. Від Онупрієнка чекав більшого. А дикі танці виглядало так аби збутись. Але перемога Дмитра є абсолютно справедливою. Програвшим нема чому засмучуватись, розвивайте свій талант, старайтесь і вас ще почують.<br />З новим роком всіх! Бажаю вам нових звершень й великих перемог.
Елена Oк
Шанoвнi критики переможця!!!Вiтаю вас усіх з наступаючим Новим роком!Бажаю усім вам у Новому році великих перемог.Дай Бог,щоб ваші досягнення не обливались брудом та ганьбою,так як ви це робите в адресу Дмитра,який переміг в чесній і не корумпованій телепередачі!
Диана Р
ЛЮДИ. 302 ФІШКИ. ЦЕ ШАХРАЇ. . ПРО ЯКУ СПРАВЕДЛИВУ ПЕРЕМОГУ ТУТ КАЗАТИ. ПІСЛЯ ТАКОГО РЕЙТИНГ ПЕРЕДАЧІ ПОВИНЕН ВПАСТИ ПОВНІСТЮ. І взагалі, коли таке вийшло, що опрелюднили результат з перебором фішок, то це доказу що це аферисти, то кожен поважний канал викинути таку программу зі свого єфіру повинен
Диана Р
В суд потрібно подати за таке. Годі людей дурня вважати
РОМАН Шарапов
Оце ганьба і кошмар.Фуфло повне і підстава.Люди де Ваше відчуття ,слух.Позор всім хто писав гарні коменти про "переможця".
Галина Куценко
Переможець СупеР!!!!!!!!!першу пісню плакала!!!!молодчина!!вітання від усієї сімі))))талант!!!!!!!!!!не зупиняйся!тебе хочеться слухати!!!!!!!!!!!
Оля Здобиляк
Ганьба - Позор показують які фальшиві на всю Україну і вбивають талант, через таких і миру немає Віталінка ти талант не зважай на шахраїв
Игорь Сапожников
Пока напишу свои впечатления от первых песен! Дашка - да, остальные медведь и ухо столько косяков в каждого, кроме Даши!
Татьяна Гуменюк
Люди, не заздріть чужим перемогам, талантам і везінню. За цим всім ховається велика праця, сумніви і переживання. Перемога не завжди дається тому, хто вийшов на змагання вже з відчуттям того, що він красунчик, маладєц і перший номер. Якщо Діма переміг значить він на те заслужив. Всіх з Новим Роком!
Вячеслав Г.
Поздравляю Диму с победой!!!У Тебя очень сильный голос!!!Победа справедливая!!!Ждём Тебя на большой сцене!!!Ты гордость для родителей и для нас яркий пример!!! Молодец,идти вперёд и не сдаваться!!!С Новым Годом!!!
Володимир Дрьомов
Переможцю вітання, виконав всі пісні достойно і переміг справедливо. Незважай на всіх "коментаторів", які програли... Люди невміють програвати.
Иван Иванович
Дмитро молодчина!!!Ти заслуговуєш на цю перемогу!Я Бажаю Тобі і надалі Великих звершень!!!
Ольга Михайловна
Тернопільчанка була найталановитішою!
Александр Оноприенко
Жаль тільки ,що мене прибрали по швидкому ,без аргументів і критики, так мабуть було сплановано по сценарію, жалію тільки що невдалу пісню вибрав для виконання...я готувався не гірше чим фіналісти в другому турі, але так склались зорі в той день!(
Nina Kita
Маленька дівчинка Віталія така гидка як людина,все кривилася, так наіграно себе подавала(( Інша Дарія голос кращий має, але хлопець це завжди більше шансів ніж у дівчаток,так було і буде бо хлопців легше розкрутити чим дівчат, їм більше кидають фішок це нормально, у дівчаток то місячні і голос той час сипить то зайва вага, то зміна настрою, а з хлопцями це все легше і вони довше молодші. Хлопець щирий, а дівчата то трохи заздрісні і це видно (