Группа The Hypnotunez. Зроби мені хіп-хоп - ТНМК. Х-фактор 7. ФИНАЛ

Исполнение песни Зроби мені хіп-хоп от The Hypnotunez невозможно забыть. Даже судьи прониклись настроением музыкантов и стали похожи на солиста группы. Смотрите выступление на гала-концерте прямо сейчас!

↓ Больше полезного ниже! ↓

Группа The Hypnotunez. Зроби мені хіп-хоп - ТНМК. Х-фактор 7. ФИНАЛ Смотреть онлайн
Комментарии
Олександра Артюхіна
Вони і є Ікс фактор! Найкращі!!!Дякуємо, що більш широке коло слухачів дізналося про такий крутезний гурт!!! 😍😍😍
Serge Chemerik
Ну...., это - правда : "Містетство - is dead" . Массовая культура всегда будет массовой. Браво фактору этого года, что Вас и Детач - УВИДЕЛИ...Сколько интересных команд - пропали. Вам и Детач желаю зеленого света на тернистом пути творческих перепитий. Храни Вас Бог.
Вероника Вольф
Крутые! Любимые! Лучшие!
Tanya Kovalenko
Вы конечно зажгли!!!ОЧЕНЬ КЛАССНО!ОЧЕНЬ!УСПЕХОВ!УДАЧИ!ВЫ-ТАЛАНТ И Х-ФАКТОР!
Таня Бусол
Это антидепрессанты в живом виде))))))
Алина Жигайло
люблю эту группу!
Антониночка Примак
единственные у кого был х фактор
sergei_mafioz
Hypnotunez, звертаюсь до вас зараз, не знаю чи ви будете читати ці коменти. я передивився весь сезон, і ви єдиний учасник, який припав мені до душі, особливо круто виходило коли ви співали на укр мові. я ніколи не слухав нічого в якомусь джазовому стилі, чи щось типу того. я завжди слухав Панк рок, та Альтернативний, але ви відкрили для мене щось нове. десь в середині сезону починало здаватись, що ви якісь однотипні і це швидко може набриднути, але ви доказали, що ви можете бути дуже різноплановими. і я вважаю що ви не заслужено вилетіли, хоча що тут говорити, немає різниці виграли ви на х-факторі чи вилетіли десь там, що дає ця перемога? (а не виграли із-за очевидної причини - телеаудиторія. очивидно, що більща частина аудиторії х-фактору це такі собі "домАхАзяйки", які голосують за всяких Вітольдо-Севаків) головне що ви завоювали своєю творчістю серця багатьох нових прихільникив, і це молода кров. і я впевнений що вони (як і я) будуть чекати від вас нових ХІТІВ. я вас прошу, пішіть пісні, багато нових пісень (з яких певна частина може стати справжніми хітами), не зупиняйтесь ні в якому разі!! подорожуйте, гастролюйте, ви неймовірно талановиті, у вас все обов'язково вийде. я буду чекати на ваші нові роботи. буду чекати той момент, коли можна буде прийти на ваш концерт, де буде повний стадіон, і проникнути неймовірною атмосферою Гіпнот'юнз! я бажаю вам тількі удачі, та надхнення)
And Dzy
Единственные на кого было интересно смотреть в этом сезоне!
Skessan Slooks
Так понимаю, за не спетую вторую песню за жизнь парни все-таки отыгрались и закрыли гештальт )) Надо отдать должное выдержке прихлопывающего Меладзе и поблагодарить этот канал Х-фактора, выложивший версию без цензуры.
А люди, монтирующие картинку, вижу, тоже весело пошутили, проиллюстрировав речь Геры об "открытых новых глазах" определенно не новыми для него лицами в зале. Или не пошутили?
Kerybutik
шкода, що вони програли . Для мене вони були ковтком повітря на цьому шоу , в нашій країні таких нестандартних виконавців небагато.
Мар'яна Винярська
круті вони !.. та зайчика шкода 😔
Наталья Изопольская
ну молодчаги... удивили... это было реально круто!!!!!!!!!!!!!!
Smurfeta Šmoula
таланти! кстати, цей вусатий так схожий із одного із маски-шоу))
Lillearen
Да, ребята, Евровидение плачет по оригинальной музыке, таких, как вы, там очень не хватает!)
Tukdim
Просто красавци
Максим
На заметку солисту - В Англии все мировые звезды по пабам поют и иногда гастролируют по миру.. ;)
Рома Падура
класні пацани і їхні експерименти просто круті! грайте і надалі так. вже ваша музика у мене в машині грає кожен день!
Катя Роман
Мне нравиться взгляд Геры в конце, такой типа 'Получите, сученьки'
Браво ребята!!
Logan Back
Круто. Классно вы чудесны 💚💚💚💚😍