Здоровье

СТБ — український загальнонаціональний телевізійний канал! Телеканал СТБ займає лідируючі позиції серед українських каналів. Найпопулярніші проекти: «Україна має талант», «Холостяк», «Я соромлюсь свого тіла», «МастерШеф», «Танцюють всі!», «Х-фактор», «Зважені та щасливі», «Битва Екстрасенсів», «Вікна-Новини». Підписуйтесь на канал і ви побачите багато цікавого!
ТЕТ -- узнаваемый бренд и творец яркого креатива. Серьезное внимание канал уделяет своему присутствию в digital-пространстве, что уже позволило ему создать большое и лояльное интернет-сообщество. ТЕТ = драйв, юмор, свежие эмоции и авантюры.
Новий Канал - головний телеканал захоплюючих шоу країни для молоді! Передача Абзац! допоможе бути в курсі важливих і актуальних подій України і світу. Проект Таємний агент розкриє секрети заводів і фабрик, супермаркетів і дитячих таборів, ринків, барів і ресторанів. Проект G.SPACE! відкриє двері за лаштунки світу моди і краси, а Від пацанки до панянки занурить у світ реальних пацанок. Передача СуперІнтуїція випробує твою підсвідомість і розкриє "шосте чуття". Герої серіаліті Київ вдень та вночі навчать тебе любити життя і виходити зі складних ситуацій, а учасниці проекту Серця трьох поділяться своїми душевними переживаннями! Підпишись на наш офіційний YouTube-канал і ти завжди будеш в тренді - Давай жити разом!
Шоу Зважені та щасливі – передача, яка присвячена проблемі зайвої ваги та ожиріння! Героїв шоу ділять на команди, з кожною займаються професійні тренери та кращі дієтологи країни. Учасники проходять через виснажливі фізичні випробування, жорсткі дієти, різноманітні спокуси та контрольні зважування. Дивіться всі випуски шоу на нашому каналі онлайн! Учасник, який за час проекту втратив найбільшу вагу, стає переможцем та отримує грошову винарогоду. Дивіться прямо зараз усі випуски шоу. І не забувайте підписуватися на канал!
Шоу За живе! — передача, в основі якої вражаючі, нелегкі та шокуючі історії хвороб, які роблять життя людей нестерпним. Дивіться всі випуски шоу на нашому каналі онлайн! У студії програми герої діляться своїми незвичайними історіями, які змушують глядачів шоу звертати увагу на стан свого здоров'я. Дивіться прямо зараз усі випуски шоу. Кращі фахівці країни проводять медичні експерименти та пояснюють глядачам біологічні й фізіологічні процеси в організмі людини, а також діляться унікальним досвідом і секретами, які гарантують зберегти відмінне самопочуття, молодість та красу. І не забувайте підписуватися на канал!